XIX edycja Konkursu „Teraz Polska”

Ruszyła XIX edycja Konkursu „Teraz Polska”. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15 stycznia 2009 roku. W bieżącej edycji konkursu nagradzane będą najlepsze Produkty, Usługi, Gminy oraz Przedsięwzięcia Innowacyjne.

W dotychczasowych osiemnastu edycjach Konkursu „Teraz Polska” wzięło udział około 4,5 tysiąca firm. Kapituła Polskiego Godła Promocyjnego nagrodziła ok. 400 przedsiębiorstw i 15 gmin, które również dzięki posługiwaniu się Godłem „Teraz Polska” odniosły sukces rynkowy lub ugruntowały swoją pozycję.

Do udziału w konkursie mogą przystąpić przedsiębiorcy, a także jednostki samorządu lokalnego.

W pierwszym etapie Konkursu do Fundacji należy przesłać wypełnioną ankietę rejestracyjną i wniosek weryfikacyjny. W trakcie ocen konkursowych szczególna uwaga zostanie zwrócona na poziom jakości przedmiotu zgłoszenia, jego nowoczesność i innowacyjność, a także efektywność działania firmy.

W przypadku gmin Komisje Ekspertów szczególną uwagę zwrócą na następujące zagadnienia: polityka inwestycyjna gminy, dostępność do infrastruktury technicznej, sposoby realizacji polityki społecznej, organizacja i forma zarządzania Urzędu, zakres działań Urzędu związanych z promocją gminy.
Laureatami poprzednich edycji są m.in. Gmina Tarnowo Podgórne, Gmina Komorniki, Gmina Lesznowola, Gmina Wolsztyn, Gmina Olsztyn i Gmina Jelenia Góra.

Zwycięska gmina uzyskuje prawo do używania Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” przez okres 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia na kolejny okres, po ponownej weryfikacji nagrodzonej gminy. Laureat ma prawo umieścić Godło Promocyjne „Teraz Polska” na frontowej części budynku, w którym znajduje się wyróżniony Urząd Gminy, tablicach drogowych informujących o wjeździe na teren nagrodzonej Gminy oraz wszelkich materiałach i drukach dotyczących gminy oraz wykorzystywania w kampaniach informacyjnych prowadzonych w mediach.

Poza prestiżem zwycięska gmina będzie promowana w wydawnictwach, drukach reklamowych i tekstach promocyjnych Fundacji. Ponadto Fundacja cyklicznie informuje o nagrodzonych gminach na konferencjach prasowych oraz spotkaniach z mediami, imprezach targowych i wystawienniczych.

Uroczyste zakończenie tegorocznej edycji Konkursu „Teraz Polska” odbędzie się w czerwcu 2009r.


MENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl