Internet CEE – międzynarodowa konferencja na temat internetu w Europie Środkowo-Wschodniej

Najpotężniejsi gracze branży internetowej, prelegenci z kilkunastu krajów świata, okazja do wymiany doświadczeń i zdobycia unikalnej wiedzy – oto, czego mogą spodziewać się uczestnicy międzynarodowej konferencji na temat internetu w Europie Środkowo-Wschodniej – INTERNET CEE. Wydarzenie odbędzie się w dniach 28 – 29 października 2008 w Warszawie.

Internet CEE to około 300 uczestników z całej Europy, porównanie doświadczeń międzynarodowych firm i lokalnych liderów, prezentacja danych na temat poszczególnych rynków, a także okazja do zawarcia nowych kontaktów. O recepcie na sukces w e-biznesie opowiedzą między innymi Mike Hess z OMD i Fedor Virin z Mail.ru. Szerokie grono ekspertów zaszczycą również Wim Vermeulen z Ogilvy, SaĹĄa Ĺ korić z Oglasnik oraz Marcin Gaworski z 180 hb.

Zagadnienia omawiane w ramach konferencji zostały podzielone na cztery bloki tematyczne: „Społeczności w internecie,” „Nowe formy reklamy w sieci”, „Telewizja internetowa” oraz „Historie sukcesu”. Program wzbogaci panel dyskusyjny na temat rynku wyszukiwarek.

Konferencja adresowana jest przede wszystkim do kadry zarządzającej oraz dyrektorów marketingu i sprzedaży firm prowadzących działalność w krajach Europy Środkowo-Wschodniej lub planujących ekspansję na rynki w tym regionie. Uczestnicy konferencji to również wydawcy internetowi oraz reprezentanci agencji i domów mediowych.

Za pośrednictwem strony internetowej www.internetcee.pl można już zarejestrować się na konferencję.

Organizatorem konferencji jest firma Gemius SA, lider w dziedzinie badań internetu w Europie Środkowo-Wschodniej. Patronat nad wydarzeniem objęło Interactive Advertising Bureau (IAB). Mail.ru – największy rosyjski portal – jest głównym patronem internetowym konferencji. Patronami medialnymi są: Wirtualna Polska, Onet.pl, Gazeta.pl, Interia.pl, and More, interaktywna platforma Ipla, Interaktywnie.com, Wirtualne Media, Mediarun.pl, Money.pl, Polsat News, Nowoczesna Firma, Internet Standard (Polska), Hotnews.ro, Intact (Rumunia), UBP (Ukraina), Lrytas (Litwa), Origo (Węgry), Delfi (Łotwa) Zoznam (Słowacja), Central European Media and Publishing (Czechy) oraz RBK (Rosja). Konferencję wspiera firma AdOcean.MENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl