Prezentacja narzędzi Amadeus e-Commerce

, dostawca technologii i rozwiązań dystrybucyjnych dla branży turystycznej poinformował, że 26 września br. podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych zorganizowanych przez TT Warsaw Tour & Travel miała miejsce prezentacja systemu e-Commerce dostępnego dla klientów w Polsce.

„Na wymagającym rynku turystycznym tematyka e-Commerce pojawia się często w planach i strategiach naszych Klientów” – mówi Prezes Amadeus Polska, Ireneusz Marganiec. „Chcieliśmy podczas Seminarium przedstawić, jakie są trendy na rynku światowym, jak przedstawiają się wyniki rynku europejskiego i na jego tle – rynek polski. Ponadto poruszyliśmy bardzo ważną tematykę doboru odpowiednich narzędzi do realizacji strategicznych planów.”

Amadeus Polska zaprezentował m.in. narzędzie Amadeus Agency Internet Engine (Sirius) v.3, adresowane do biur podróży oraz portali turystycznych. Za pomocą tego rozwiązania firmy, które planują sprzedaż swoich usług za pośrednictwem stron internetowych, umożliwią swoim klientom samodzielne dokonywanie rezerwacji lotów, pokoi hotelowych czy samochodów. Rozwiązanie Amadeus cechuje duża elastyczność oraz możliwość dostosowywania do potrzeb biura podróży. Co więcej, system jest wyposażony w narzędzie Amadeus Master Pricer, który pomaga odnaleźć najkorzystniejsze taryfy i połączenia lotnicze w internetowym systemie rezerwacji.

Poza prezentacją sposobów zastosowania narzędzia Amadeus Agency Internet Engine (Sirius) v.3, omówiono plany rozwoju tego systemu.

Podczas seminarium Amadeus Polska zaprezentował również kolejne narzędzie kierowane do biur podróży i portali turystycznych, pozwalające na usprawnienie pracy i rozszerzenie oferty usług – Amadeus Agency Internet Engine (e-Power) v. 4. Przedstawiciele Amadeus omawiając nowe rozwiązanie nadmienili, że obecnie produkt ten jest sukcesywnie wdrażany w poszczególnych krajach i będzie również dostępny na polskim rynku.

Jak widać, mogą być doskonałym miejscem do promocji swoich narzędzi i usług. Dzięki organizowanym szkoleniom i prezentacjom osoby zainteresowane mogą bez problemu uzyskać potrzebną wiedzę i zdobyć nowe umiejętności.


MENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl