Nowa hala EXPO XXI

Prawie 4 tys. mkw powierzchni będzie miała nowa hala Warszawskiego Centrum EXPO XXI. Nowy obiekt powstanie u zbiegu ulic Prądzyńskiego i Bema na Woli, tuż obok istniejącego EXPO XXI. Tym samym EXPO XXI z powierzchnią ponad 17.000 mkw będzie największym i najbardziej nowoczesnym obiektem wystawienniczo-konferencyjnym w stolicy.

W nowym obiekcie znajdzie się wielofunkcyjna hala o powierzchni 3,6 tys. mkw, dwa osobne, przeszklone hole wejściowe i sala konferencyjna na kilkadziesiąt osób. Budowany obiekt pomieści aż do 3,6 tys. osób. Wartość inwestycji wyniesie 11 mln euro, a zakończenie prac budowlanych jest planowane na pierwsze półrocze 2009 r.

Imprezy targowe, które gościmy w EXPO XXI np. „Automaticon”, „Rema Days”, „Wiatr i Woda” czy „Zieleń to Życie”, z roku na rok zyskują na popularności i poszerzają swoją ofertę – dlatego zdecydowaliśmy się na rozbudowę. W nowym obiekcie zapewnimy naszym klientom wiele nowoczesnych rozwiązań m.in. specjalną dżwiękoszczelną ścianę działową oraz jeszcze lepszy dostęp do najnowocześniejszych mediów. Unikalna architektura obiektu sprawia, że jest to doskonałe miejsce nie tylko na imprezy targowe, ale także na wszelkiego rodzaju bale, prezentacje, gale, imprezy sportowe i koncerty – podkreśla Żaneta Berus Dyrektor Zarządzająca Warszawskiego Centrum EXPO XXI.

Całość projektu została przygotowana przez polską pracownię DB Projekt, która współpracuje z pracownią architektoniczną 4See Architecture i architektem Markiem Borettim, specjalistą od projektów przestrzenno-wystawienniczych. Na stałe pracuje w Stanach Zjednoczonych i jest twórcą między innymi Palm Springs Convention Center.

Warszawskie Centrum EXPO XXI, po otwarciu nowej hali będzie dysponowało ponad 17 tys. mkw powierzchni, w tym 1500 mkw w salach konferencyjnych oraz 2200 mkw na terenie otwartym.Wizualizacja projektu nowej hali Warszawskiego Centrum EXPO XXI, Copyright Ă‚Ĺ  Warszawskie Centrum EXPO XXI Sp. z o.o.MENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl