Heathrow Express w systemie Amadeus

, dostawca technologii i rozwiązań dystrybucyjnych dla branży turystycznej, zawarł umowę z Heathrow Express, na mocy której biura podróży na całym świecie będą mogły rezerwować bilety kolejowe na połączenie Heathrow Express, korzystając z platformy handlowej Selling Platform. Heathrow Express jest operatorem szybkiego (bez przystanków) połączenia kolejowego pomiędzy portem lotniczym Heathrow a centrum Londynu. Będzie to pierwsze połączenie lotniczo-kolejowe dostępne w systemie . Dzisiejszy komunikat to ważny element strategii , która zakłada udostępnienie wszystkich usług kolejowych w ramach pojedynczej platformy rezerwacyjnej dla biur podróży.

Biura podróży mogą podwyższyć dochody, dokonując jednocześnie rezerwacji połączenia Heathrow Express i przelotu. Dla klientów oznacza to bardziej komfortową i lepiej zaplanowaną podróż. Rozkłady jazdy i ceny biletów za połączenia Heathrow Express, łącznie z ofertą linii lotniczych są wyświetlane w systemie Amadeus Selling Platform. System generuje bilet kolejowy w formacie pdf, którym podróżny posługuje się jako ważnym voucherem uprawniającym do przejazdu pociągiem Heathrow Express. W efekcie, podróżujący nie jest zobligowany do odbioru biletu na stacji. Za pośrednictwem tego wdrożenia sieć dystrybucyjna linii Heathrow Express rozszerzy się o 90 tys. biur podróży podłączonych do systemu Amadeus, działających w 215 regionach geograficznych.

Diane Bouzebiba, Dyrektor ds. kolei w Amadeus, skomentowała: „Niniejsza umowa umożliwia biurom podróży szybkie i efektywne dokonywanie rezerwacji biletów Heathrow Express bezpośrednio z ekranu lotniczego. Jest to znaczący krok w naszej strategii polegającej na dostarczaniu najpełniejszych w branży usług lotniczo-kolejowych i usprawnianiu przebiegu całej podróży. Cieszymy się, że Heathrow Express pomoże nam we wzbogacaniu dostępnych rozwiązań. Wierzymy również, że inne linie kolejowe obsługujące porty lotnicze pójdą śladem Heathrow Express.”

Brian Raven, Dyrektor Zarządzający Heathrow Express, skomentował: „Jesteśmy zadowoleni z faktu, że będziemy pierwszym połączeniem lotniczo-kolejowym dostępnym w systemie Amadeus. Partnerstwo z firmą Amadeus pozwoli nam na powiększenie sieci dystrybucyjnej i zaoferowanie klientom komfortowej podróży. Fakt, że usługi Heathrow Express będą sprzedawane za pośrednictwem Amadeus Selling Platform pomoże naszym partnerom handlowym w dotarciu do klientów w chwili, gdy podejmują oni decyzje związane z podróżą. Otwiera to nowe możliwości dla wszystkich podróżnych rezerwujących lot do lub z Londynu, zaś biurom podróży pozwala rezerwować w jednym cyklu pełne połączenie od lotniska do miasta.”

Amadeus ogłosił również inicjatywę Fly by Rail, w ramach której biura podróży mogą porównać usługi lotnicze z kolejowymi. Amadeus zamierza także ogłosić kolejną decyzję w ramach budowy swojej strategii, zakładającej udostępnienie wszystkich usług kolejowych w ramach jednej, prostej platformy rezerwacyjnej.

Więcej informacji na temat Amadeus Fly by Rail można znaleźć na stronie Amadeus.com

Dodatkowe szczegóły o rozwiązaniach Amadeus dla firm kolejowych dostępne są na stronie: http://www.amadeus.com/railwaycompanies


MENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl