Polska będzie promowana w CNN!!!

Już 26 września wystartuje największa w historii kampania reklamowa promująca Polskę w telewizji CNN International. Potrwa ona 12 tygodni i zakończy się 14 grudnia. W kampanii promocyjnej polskiej gospodarki oraz turystyki Polska prezentowana będzie jako kraj nowoczesny i dynamiczny, atrakcyjny turystycznie oraz jako wiarygodny partner gospodarczy.

Kampania jest pierwszym wspólnym dziełem Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Polskich Linii Lotniczych LOT. Celem głównym podejmowanych działań jest budowa pozytywnego wizerunku naszego kraju.

Na antenie CNN emitowane będą dwa spoty promocyjne ukazujące Polskę jako kraj o dynamicznie rozwijającej się gospodarce, nowoczesny, będący ważnym punktem na turystycznej mapie Europy oraz oferujący wiele możliwości dla dynamicznych i aktywnych osób. „Jeden spot jest „inwestycyjny”, mówiący o tym, że w Polsce jest dużo młodych, wykształconych ludzi i Polska jest bardzo dobrym krajem do inwestycji. Drugi jest typowym spotem wizerunkowym, pokazuje Polskę od strony pięknych miast i walorów turystycznych„ – mówi Michał Nykowski z Polskiej Organizacji Turystycznej.

Elementem łączącym spoty jest zagraniczny biznesmen, który przyjechał do Polski. To właśnie jego oczami widzowie na całym świecie będą oglądać nasz kraj. Na antenie CNN spoty zostaną wyemitowane 625 razy. Ponadto w okresie 6-13 października przedstawiona zostanie widzom seria programów przygotowanych przez CNN, poświęconych Polsce, jej gospodarce, polityce, turystyce i kulturze prezentowanych pod tytułem ”Eye on Poland”.

Uzupełnieniem kampanii telewizyjnej jest kampania internetowa na stronach CNN.com, CNN.com/International oraz CNNMoney.com gdzie spoty wyświetlone zostaną minimum 1 000 000 razy. Dodatkowo na stronie www.cnn.com/poland pojawią się banery reklamowe Polski.MENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl