Działania promocyjne odpoczne.pl

Odpoczne.pl to nowe, internetowe biuro podróży oferujące prawie 2000 miejsc hotelowych i 300 tyś dostępnych turnusów turystycznych. Serwis Odpoczne.pl funkcjonuje na zasadzie agencyjnej sprzedaży usług turystycznych za pośrednictwem dwóch głównych kanałów dystrybucji: strony internetowej oraz Call Center.

Podstawowym kanałem sprzedaży jest serwis internetowy umożliwiający przeglądanie i porównanie przez użytkownika ofert pochodzących od touroperatorów oraz zamówienie wybranej przez użytkownika wycieczki i dokonanie odpowiedniej opłaty za pomocą przelewu. Serwis gwarantuje najniższą cenę. Użytkownik, który znajdzie taką samą ofertę w niższej cenie, zwracana jest różnica wraz z upominkiem od firmy.

Serwis odpoczne.pl wystartował końcem maja 2008 i od samego początku firma kładzie bardzo duży nacisk na promocję w Internecie – mówi Marcin Olczykowski z YoYo Sp. z o.o., które jest właścicielem biura.

Serwis jest obecny w wyszukiwarkach internetowych poprzez profesjonalne pozycjonowanie, zakup linków sponsorowanych AdWords oraz przy użyciu reklam kontekstowych. Prowadzone są również kampanie na popularnych serwisach – np. nasza-klasa.pl, rmf.pl, wykop.pl, yoyo.pl. Na tych serwisach wyświetlane są reklamy oraz wysyłane mailingi do użytkowników promujące hasło „Odpoczne.pl – strefa wypoczynku, znajdź miejsce na urlop!”.


Przykład reklamy internetowej. Copyright Ă‚Ĺ  odpoczne.pl

Oferta biura podróży odpoczne.pl jest dostępna w porównywarce produktów nokaut.pl. W połowie lipca serwis rozpoczął współpracę ze sklepami internetowymi, które dołączają do wysyłanych zamówień Bony Wakacyjne Odpoczne.pl. Bony upoważniają klientów tych sklepów do zniżki w wysokości 100 zł przy zakupie Wakacji. Są to m.in. tylkogps.pl, timex24.pl oraz godi.pl

Firma planuje dalszy rozwój biura podróży poprzez powstawanie punktów sprzedaży bezpośredniej. Wkrótce serwis Odpoczne.pl zostanie rozbudowany o usługi z zakresu B2B. Za jego pośrednictwem będzie można zamówić specjalne wycieczki, samochody, samoloty i hotele, a także zamówić bony do wykorzystania w dowolnym czasie.


MENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl