Sindbad-hotele – alternatywą dla innych systemów rezerwacji

Sindbad-hotele jest rozwijającym się przedsiębiorstwem, które od ponad 16 lat działa na rynku usług turystycznych w obszarze B2B. Sindbad-hotele jest w Polsce wyłącznym operatorem Go Global Travel – jednego z największych światowych systemów rezerwacji online. Sindbad-hotele zapewnia wysoką jakość świadczonych usług poprzez profesjonalną obsługę klienta oraz dostarczanie dostępu do jednego z najlepszych na świecie systemów rezerwacji hoteli online. Miarą realizacji założeń firmy jest realna satysfakcja i lojalność klientów w liczbie 800 biur podróży i agencji turystycznych z całej Polski. Przez 16 lat działalności Sindbad-hotele stał się stabilną i rozpoznawalną marką w branży, co przyczynia się do systematycznego zwiększania liczby klientów. Od 2005 roku Sindbad-hotele jest członkiem Polskiej Izby Turystyki. Misją Sindbad-hotele jest dostarczanie klientom branżowym profesjonalnych rozwiązań informatycznych w zakresie globalnej rezerwacji online miejsc hotelowych, samochodów, rejsów oraz biletów lotniczych poprzez nieustanne dostosowywanie swojej oferty do zmieniających się potrzeb klientów. Sindbad-hotele obsługuje ponad 800 biur podróży oraz agencji turystycznych działających w Polsce. Do grona największych krajowych klientów należą Almabus, Bocho Travel, Cristal Travel LCC, CST Travel, First Class, Fly Away Travel, INT Travel, Orbis Travel, Starway Travel, Unity Line, Wesco Ticketplus. Rosnąca konkurencja na rynku usług turystycznych wymaga nieustannego poszerzania portfolio produktów poprzez sięganie po innowacyjne rozwiązania. Sindbad-hotele, prócz standardowej oferty dostosowuje się do wymagań rynkowych i dostarcza swoim klientom najlepsze i najbardziej korzystne rozwiązania informatyczne w zakresie globalnego systemu rezerwacji online.

System rezerwacji on-line

Jest to globalny system rezerwacji online B2B, przeznaczony dla biur podróży oraz agencji turystycznych. Za jego pośrednictwem możliwa jest rezerwacja hoteli (szeroki wybór wśród 60.000 hoteli na całym świecie, od klasy turystycznej do kategorii delux, najkorzystniejsze na rynku ceny miejsc hotelowych, wynegocjowane przez przedstawicieli). Sindbad-hotele oferuje innowacyjne rozwiązanie w postaci gratisowego pakietu ubezpieczeń dołączanego do każdej indywidualnej rezerwacji hotelowej. Ponadto system oferuje rezerwację samochodów, biletów lotniczych (IATA + TLL) oraz rezerwację biletów na rejsy wycieczkowe.

Moduł afiliacyjny

Sindbad-hotele oferuje system afiliacyjny B2C, składający się z modułu afiliacyjnego umieszczonego na stronie agenta, umożliwiający klientom indywidualnym dokonywanie rezerwacji online hoteli w Sindbad-hotele wraz z możliwością bezpośredniej płatności. W wyniku zastosowania modułu afiliacyjnego następuje automatyzacja procesu rezerwacji miejsc hotelowych. Klient indywidualny nie angażuje bezpośrednio agenta. Do systemu Sindbad-hotele można przystąpić za darmo, a korzystanie z niego nie wiąże się z żadnymi kosztami.


MENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl