O kampanii Ecco Holiday

Zbliżające się wakacje są dobrą okazją do promocji biur podróży. W kilku polskich miastach trwa kampania poznańskiego biura podróży Ecco Holiday. obejmuje osiem różnych działań marketingowych.

W dniach 1-15 maja trwała na billboardach, przy współpracy z Tourespanią – hiszpańską narodową organizacją. Na 560 nośnikach zawisły poniższe billboardy.Działanie obejmowało następujące miasta: Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdynia, Gdańsk, Katowice, Kraków.

Przez cały miesiąc maj trwa reklama na 96 autobusach. Autobusy kursują w miastach: Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Rybnik, Sosnowiec, Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Kraków, Szczecin, Łódź.Również do 30 maja prowadzona jest reklama na 20 citylightach. Zasięg został ograniczony do miasta Gdynia.

Fot. Wizualizacje Ecco Holiday. Copyright Ă‚Ĺ 
Ecco HolidayProwadzona jest również kampania w magazynach turystycznych: „Podróże”, „Voyage” oraz w dziennikach ogólnopolskich – dodatki turystyczne.

Na uwagę zasługuje współpraca Ecco Holiday z SONY BMG. Biuro podróży zostało sponsorem płyt Armina Van Buurena. Logo Ecco Holiday jest widoczne na logo płyt – dostępnych tylko w dobrych sklepach muzycznych.W Radio Planeta wyemitowało 90 spotów patronackich oraz 20 wskazań sponsorskich. Kampania objęła również swoim zasięgiem Internet. Na serwisie Onet.pl wyświetlany był baner konkursowy oraz wykonany został mailing do 200 000 użytkowników poczty na Onet.pl. Trwa również kampania .

Do 31.10 trwa konkurs MAGIA TEGO MIEJSCA. Jest to konkurs fotograficzny, w którym do wygrania są m.in. zagraniczne wycieczki m.in. na Kretę, Rodos, Majorkę, Costa del Sol.

Kończąc należy zauważyć, że na stronie http://www.eccoholiday.com/ prowadzona jest akcja „HAPPY HOUR” – znana nam z biura podróży Honey… Tym razem zostały podane szczęśliwe godziny, w których można szukać tańszych wycieczek. Jest to godzina 10.00 oraz 19.00


MENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl