Dobre teksty na stronie Holiday Inn

Od kilku miesięcy nowy obiekt Holiday Inn Warszawa Józefów doceniany jest licznymi nagrodami. Zdobył m.in. nagrodę EMEA Newcomer Award, która przyznawana jest obiektom, które wykazują najlepsze wyniki we wdrażaniu obowiązujących w sieci standardów działania i obsługi gości. Doceniono również standardy higieny i bezpieczeństwa przygotowywania żywności w hotelowej kuchni przyznając Białą Lilię. Naszą uwagę przyciągnęła doskonale zrobiona strona internetowa hotelu. Dobrze ułożone teksty reklamowe i opisy atrakcji doskonale trafiają do odbiorcy. Przykładem może być opis brunchu… „Dzisiaj mam ochotę na jajka po benedyktyńsku. Wiem, że tatar z koniakiem i dodatkami będzie smakował wyśmienicie. Piję lekkie wino musujące i delektuję się ciszą…” Odbiorca utożsamia się z autorem tekstu i myśli – „Tak, ja też mam na to ochotę”. Teksty są dopasowane do witryny, czytelnie rozmieszczone, pokazują zalety obiektu, eksponują korzyści z przyjazdu oraz są skierowane bezpośrednio do klienta.

Obiekt realizuje również ciekawe pomysły. Wykorzystuje każdą okazję by przyciągnąć do siebie gości hotelowych np. w walentynki, weekend majowy, dzień dziecka. Z tym ostatnim związana jest „Gwiazdka z nieba”. Konkurs skierowany do rodziców, którzy mają za zadanie zaplanować specjalną atrakcję dla dzieci z okazji 1 czerwca. Nagrodą jest prawdziwa gwiazdka na niebie!

Docenić należy również dbałość o osoby z dziećmi. oferuje opiekę animatora, naukę pływania dla dzieci oraz sympatyczny plac zabaw. Holiday Inn organizuje również sportowe atrakcje. Są to m.in. spływy kajakowe po rzece Świder, water polo na basenie Delphinus oraz nordic walking z instruktorem. Do dyspozycji gości jest również wiele pakietów weekendowych, sale konferencyjne, kompleks , pole golfowe, fitness, korty tenisowe, kawiarnia, bar, Grill House.

Ciekawe wydarzenia, grafika i teksty na stronie budzą w nas wiele pozytywnych emocji… Zapraszamy na http://www.holiday.aquila.pl/

Fot. Restauracja, pokój, pole golfowe oraz budynek hotelu. Copyright Ă‚Ĺ  Holiday InnMENU

Strona główna

O nas

Redakcja

Mapa strony

Kontakt

Reklama

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

POPULARNE TEMATY

 Miejsce na Twoją reklamę

O Nas | Redakcja | Kontakt | Reklama | Polityka Cookies i Polityka Prywatności | Mapa strony

Promocja Regionów | Promocja Biur Podróży | Promocja Hoteli i SPA | Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne | Systemy dystrybucji

© drogowskaz.com.pl